Најново
Организер за шминка со огледало
  • Организер за шминка со огледало
  • Организер за шминка со огледало
  • Организер за шминка со огледало
  • Организер за шминка со огледало

Организер за шминка со огледало

390 ден.500 ден.
Шифра на производ: 529
Достапност: На залиха
Количина:

Престанете да копате низ фиоките и Вашите несесери барајќи ја вашата козметика! Чувајте ги организирани во овој совршен организатор за козметика! Организаторот е изработен од провиден акрилик, со вкупно 16 пегради и огледало.

Димензија на производот: 21,5х12х20см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: organizator, shminki, ogledalo

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS