Најново
Wireless Слушалки
 • Wireless Слушалки
 • Wireless Слушалки
 • Wireless Слушалки
 • Wireless Слушалки

Wireless Слушалки

790 ден.
Шифра на производ: 1345
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Безжични слушалки

 • функција: последна / следна песна, репродукција / пауза, отфрлање повик
 • микрофон
 • работно растојание: 10M
 • време на полнење: 2 часа
 • време на работа: околу 5-8 часа
 • се полнат со усб кабел, вклучен во пакувањето
 • фреквенција: 20Hz ~ 20KHz
 • чувствителност: 108dB ±- 3dB

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: slushalki, bluetooth
Wireless Слушалки Безжични слушалки функција: последна / следна песна, репродукција / пауза, отфрлање повик микрофон работно растојание: 10M време на полнење: 2 часа време на работа: околу 5-8 часа се полнат со усб кабел, вклучен во пакувањето фреквенција: 20Hz ~ 20KHz чувствителност: 108dB ±- 3dB .. Category: Product #: 1345 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS