Најново
Дозер за тесто
  • Дозер за тесто
  • Дозер за тесто

Дозер за тесто

450 ден.
Шифра на производ: 1759
Достапност: На залиха
Количина:

Практичен дозер, одличен за правење на мафини, палачинки, вафли, крофни....Отпорен на протекување.

Капацитет 900мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dozer, dispanzer
Дозер за тесто Практичен дозер, одличен за правење на мафини, палачинки, вафли, крофни....Отпорен на протекување. Капацитет 900мл. .. Category: Product #: 1759 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS