Најново
Запалка
  • Запалка

Запалка

790 ден.
Шифра на производ: 454
Достапност: На залиха
Количина:

Смарт запалка на допир, одличен избор за подарок

Запалката е спакувана во елегантно пакување, се полни со усб кабел

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: zapalka, upaljac
Запалка Смарт запалка на допир, одличен избор за подарок Запалката е спакувана во елегантно пакување, се полни со усб кабел .. Category: Product #: 454 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS