Најново
Распродадено
Ламба Moon light навлажнувач на воздух
  • Ламба Moon light навлажнувач на воздух
  • Ламба Moon light навлажнувач на воздух

Ламба Moon light навлажнувач на воздух

550 ден.
Шифра на производ: 1434
Достапност: Распродадено
Количина:

Прекрасна ламба со амбиентално светло која истовремено се користи како навлажнувач на воздухот во вашиот дом. Ламбата свети во три бои, боите и навлажнувачот се вклучуваат и исклучуваат при допир.

Начин на користење: отворете го капакот и наполнете ја ламбата со вода, натопете го филтерот со вода и наместете го. Приклучете го усб кабелот во адаптер. На ламбата има два мали метални сензори, едниот сензор е за подесување на светлината додека другиот се користи за распрскување.

Дијаметар 15см

Во пакувањето се вклучени 3 додатоци за дрвена рамка, усб кабел и два филтри

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: lamba, moon
Ламба Moon light навлажнувач на воздух Прекрасна ламба со амбиентално светло која истовремено се користи како навлажнувач на воздухот во вашиот дом. Ламбата свети во три бои, боите и навлажнувачот се вклучуваат и исклучуваат при допир. Начин на користење: отворете го капакот и наполнете ја ламбата со вода, натопете го филтерот со вода и наместете го. Приклучете го усб кабелот во адаптер. На ламбата има два мали метални сензори, едни.. Category: Product #: 1434 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS