Најново
Hape - Дрвен миксер
  • Hape - Дрвен миксер
  • Hape - Дрвен миксер
  • Hape - Дрвен миксер
  • Hape - Дрвен миксер

Hape - Дрвен миксер

1.790 ден.
Шифра на производ: 8586
Достапност: На залиха
Количина:

Изматете ја Вашата омилена торта со помош на дрвениот миксер, во сетот се вклучени картонски пакувања за брашно и шеќер. Перките на миксерот вртат.

Сетот вклучува вкупно 4 делови.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Хапе е германска компанија која произведува високо квалитетни едукативни играчки и производи направени од природни материјали, вклучувајќи бамбус и одржливо дрво, кои се доработени со нетоксични бои на база на вода. Сите производи ги исполнуваат највисоките интернационални стандарди за квалитет и безбедност.

Хапе има освоено над 300 награди за играчки ширум светот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drven, mikser
Hape - Дрвен миксер Изматете ја Вашата омилена торта со помош на дрвениот миксер, во сетот се вклучени картонски пакувања за брашно и шеќер. Перките на миксерот вртат. Сетот вклучува вкупно 4 делови. Производот се препорачува за деца над 3 години. Хапе е германска компанија која произведува високо квалитетни едукативни играчки и производи направени од природни материјали, вклучувајќи бамбус и одржливо дрво, .. Category: Product #: 8586 Regular price: 1.790 ден. 1.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS