Најново
Сет за маникир
  • Сет за маникир

Сет за маникир

680 ден.800 ден.
Шифра на производ: 887
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет за совршен маникир. Сетот содржи:

  • 3х различни бои лак за нокти (силиконски лесно се одлепува без ацетон)
  • 1х турпија за нокти во форма на ѕвезда
  • 2х одвојувач за полесно лакирање
  • четка за полесно чистење на лакот
  • пластични нокти
  • лепак и четка 
  • машинка за сушење на лакот 

Машинката за сушење работии на батерии, потребни се 2х1.5V AA батерии.

Димензија на пакувањето: 36х7х26,5 см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: set, manikir
Сет за маникир Прекрасен сет за совршен маникир. Сетот содржи: 3х различни бои лак за нокти (силиконски лесно се одлепува без ацетон) 1х турпија за нокти во форма на ѕвезда 2х одвојувач за полесно лакирање четка за полесно чистење на лакот пластични нокти лепак и четка  машинка за сушење на лакот  Машинката за сушење работии на батерии, потребни се 2х1.5V AA батерии. Димензија на пакува.. Category: Product #: 887 Regular price: 680 ден. 800
680
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS