Најново
Сет за маникир
 • Сет за маникир

Сет за маникир

750 ден.
Шифра на производ: 888
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет за совршен маникир, ставањето светки на малечките прстиња на Вашите малечки принцези никогаш не било полесно и што е најважно од се без неред.

Сетот содржи:

 • подлога за чување на сите додатоци
 • 3х пакувања на светки во (розева,виолетова,сина боја
 • 1х пластични кутии со капаче за чување на светките 
 • 1х алатка за полесно нанесување на светките
 • 2х одвојувач за полесно лакирање
 • 3х лакчиња за нокти во (жолта,розева и сина боја)
 • 1х турпија за нокти во форма на дијамант
 • стикери за нокти

​Производот се препорачува за деца над 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: set, manikir, igracka, nokti
Сет за маникир Прекрасен сет за совршен маникир, ставањето светки на малечките прстиња на Вашите малечки принцези никогаш не било полесно и што е најважно од се без неред. Сетот содржи: подлога за чување на сите додатоци 3х пакувања на светки во (розева,виолетова,сина боја 1х пластични кутии со капаче за чување на светките  1х алатка за полесно нанесување на светките 2х одвојувач за полесно лаки.. Category: Product #: 888 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS