Најново
Едукативни чаши сортер
  • Едукативни чаши сортер

Едукативни чаши сортер

450 ден.
Шифра на производ: 3986
Достапност: На залиха
Количина:

Забавни и едукативни чаши сортер со ликови на животни кои се изработени од квалитетна пластика со заоблени рабови. Сет од пет чаши со различна големина, боја и секоја представува различно животно, одлична можност Вашето дете да изгради кула и да ги научи боите. Одлична можност за учење, развој на моториката и координацијата.

Висина на производот: 32см.

Производот се препорачува за деца над 6 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: chashi, sorter
Едукативни чаши сортер Забавни и едукативни чаши сортер со ликови на животни кои се изработени од квалитетна пластика со заоблени рабови. Сет од пет чаши со различна големина, боја и секоја представува различно животно, одлична можност Вашето дете да изгради кула и да ги научи боите. Одлична можност за учење, развој на моториката и координацијата. Висина на производот: 32см. Производот се препорачува за деца над 6.. Category: Product #: 3986 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS