Најново
Кула од прстени сортер
  • Кула од прстени сортер

Кула од прстени сортер

330 ден.
Шифра на производ: 3984
Достапност: На залиха
Количина:

Забавни и едукативни прстени сортер кои се изработени од квалитетна пластика со заоблени рабови. Сет од девет прстени со различна големина и боја, можност Вашето дете да изгради кула и да ги научи боите. Одлична можност за учење, развој на моториката и координација. 

Висина на кула 20см.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: prsteni, sorter, igracka
Кула од прстени сортер Забавни и едукативни прстени сортер кои се изработени од квалитетна пластика со заоблени рабови. Сет од девет прстени со различна големина и боја, можност Вашето дете да изгради кула и да ги научи боите. Одлична можност за учење, развој на моториката и координација.  Висина на кула 20см. Производот се препорачува за деца над 18 месеци. .. Category: Product #: 3984 Regular price: 330 ден. 330
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS