Најново
Автомобил кабриолет со кукла
  • Автомобил кабриолет со кукла

Автомобил кабриолет со кукла

1.190 ден.
Шифра на производ: 3962
Достапност: На залиха
Количина:

Сега вашите омилени кукли ќе може да одат на шопинг со овој прекрасен кабриолет! Во сетот е вклучена кукла.  

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Димензија на пакување: 36х19х22см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kukla, avtomobil, kabriolet
Автомобил кабриолет со кукла Сега вашите омилени кукли ќе може да одат на шопинг со овој прекрасен кабриолет! Во сетот е вклучена кукла.   Производот се препорачува за деца над 3 години. Димензија на пакување: 36х19х22см .. Category: Product #: 3962 Regular price: 1.190 ден. 1.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS