Најново
Брза стаза со автомобил
  • Брза стаза со автомобил
  • Брза стаза со автомобил
  • Брза стаза со автомобил

Брза стаза со автомобил

980 ден.
Шифра на производ: 3969
Достапност: На залиха
Количина:

3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со автомобил кој со голема брзина ги поминува сите препреки и лета во воздух.

Автомобилот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AAA батерии, не се вклучени во пакувањето.

Димензии на стазата: 77х51х26см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: brza, staza, katapult, parking, garazha
Брза стаза со автомобил 3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со автомобил кој со голема брзина ги поминува сите препреки и лета во воздух. Автомобилот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AAA батерии, не се вклучени во пакувањето. Димензии на стазата: 77х51х26см Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 3969 Regular price: 980 ден. 980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS