СЕ ЗА ДОМА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Мини рачен масажер
Мини рачниот масажер ќе ви помогне да се опуштите после напорниот ден, со него можете да ги масирате..
150 MKD
Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите
Електричен појас на вибрации кој помага во зајакнување на мускулите и топење на масните наслаги. Док..
890 MKD
Шиатсу масажер за цело тело
Шиатсу масажер за врат и рамена овозможува чувство на целосна и ефикасна рачна масажа. Изработен е п..
1.350 MKD
Појас за затегнување
Појасот за затегнување е дизајниран да ја намали половината и обемот на стукот. Конечно ќе може..
250 MKD
Магични витлери за коса
Направете совршени локни со помош на магичните витлери за коса. Витлерите се лесни за употреба, не о..
240 MKD
-11%
Блендер Shake 'n Take
Подгответе ги Вашите омилени шејкови на брз и лесен начин. Shake 'n Take Ви заштедува мног..
850 MKD950 MKD
Водоотпорна торба за велосипед
Практична водоотпорна торба која лесно се монтира на задниот држач на Вашиот велисипед. В..
790 MKD
Фен за коса Sonar
Фен за коса Sonar моќност 1200W температурни нивоа 2 копче за ладен воздух кука за закач..
490 MKD
-17%
Апарат за пуканки
Брзо и лесно подготвување на пуканки. Подгответе пуканки без да додавате масло со помош на врел возд..
950 MKD1.150 MKD
Ротирачки рачки за склекови
Со користење на ротирачките рачки ќе успеете да ги зајакнете и обликувате Вашите мускули во пределот..
390 MKD
Женски паричник
Прекрасен паричник изработен од еко кожа со многу прегради за чување на картички, 2 прегради за чува..
390 MKD
Организер за шминки
Престанете да копате низ фиоките и Вашите несесери барајќи ја вашата козметика! Чувајте ги орга..
690 MKD
Електрична мелница за мелење кафе 150W
Започнете го денот со мирис на свежо припремено кафе со помош на машинката за мелење на кафе. Еле..
550 MKD
Паметна музичка саксија со Bluetooth звучник
Прекрасна музичка саксија, совршен подарок за Вашите најмили. Со допирање на листовите од ..
490 MKD
Сет од 12 четки за шминкање
Сет од 12 четки за шминкање, дизајнирани за постигнување на изедначен и беспрекорен тен. Чет..
290 MKD
-17%
Магични закачалки - Wonder hanger max
Практични магични закачалки кои ќе ви заштедат простор во вашиот плакар. Со овие магични закачалки ќ..
250 MKD300 MKD
Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 MKD
Ноќна ламба на батерии
Прекрасни ноќни ламби со емотикони, даваат блага жолта светлина и им помага на децата да го надминат..
250 MKD
Дозер за крофни
Направете вкусни и свежи крофни во секое време со помош на дозерот за крофни. Правењето крофни со по..
190 MKD
-21%
Bluetooth безжичен звучник
Карактеристики на производот: капацитет на литиумска батерија: 6000 mAh јачина 2х10W ..
950 MKD1.200 MKD
-21%
Цедалка за овошје и зеленчук
Цедалка со ергономска рачка која е направена по револуционерна технологија, не дозволува истурање на..
300 MKD380 MKD
-26%
Дигитална телесна вага
Карактеристики на производот: LCD екран максимална тежина 180кг функција автоматско исклуч..
590 MKD800 MKD
-19%
Рамка за слика со отпечатоци
Прекрасна рамка за слика со отпечатоци од рачето и ноџето на Вашето малечко.  Во сетот ..
290 MKD360 MKD
-22%
Организер за шминка со огледало
Престанете да копате низ фиоките и Вашите несесери барајќи ја вашата козметика! Чувајте ги орга..
390 MKD500 MKD
Дрвена даска украс - Kitchen rules
Дрвена даска украс со кујнски правила. Димензија на даската:20х35см. ..
290 MKD
-20%
Snuggie tails ќебенце
Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совр..
400 MKD500 MKD
Дрвена кутија за клучеви
Прекрасна декоративна кутија која може да ја поставите на ѕид и да ги чувате Вашите клучеви или..
550 MKD
Декоративна дрвена рамка за слики
Прекрасна декоративна дрвена рамка е совршен подарок за Вашите најмили. димензија на производо..
650 MKD
Декоративна дрвена закачалка
Прекрасна декоративна закачалка која ќе го разубави ентериерот во Вашиот дом. Совршен подарок за ваш..
650 MKD
-17%
Дизајниран монтажен гардеробер
Практичен монтажен и лесно пренослив гардеробер е вашето решение за чување на вашата облека, обувки,..
1.150 MKD1.390 MKD
Перниче масажер
Дали сакате да уживате во удобна масажа дома наместо да одите во спа центар? Со овој масажер со 8 ро..
950 MKD
Sokany - Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS