Најново
Vivax - Фен за коса
 • Vivax - Фен за коса

Vivax - Фен за коса

1.150 ден.
Шифра на производ: 20889
Достапност: На залиха
Количина:

Vivax - Фен за коса

Карактеристики на производот:

 • моќност 2200W
 • 2 брзини
 • 3 поставки на температура
 • дифузер, додаток за фенирање
 • заштита од прегревање
 • лесно чистење на отстранливиот филтер
 • опција- ладен воздух
 • 1 година гаранција

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: вивакс, fen, kosa
Vivax - Фен за коса Vivax - Фен за коса Карактеристики на производот: моќност 2200W 2 брзини 3 поставки на температура дифузер, додаток за фенирање заштита од прегревање лесно чистење на отстранливиот филтер опција- ладен воздух 1 година гаранција   .. Category: Product #: 20889 Regular price: 1.150 ден. 1.150
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS