МАЛИ КУЈНСКИ АПАРАТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Електрично ѓезве со постолје Електрично ѓезве со постолје
Електрично ѓезве со постолје. Направете го вашето омилено кафе за брзо време.  Карактеристик..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Vivax - Соковник Vivax - Соковник
Vivax соковник + 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА соковник со висококвалитетно куќиште од инокс моќност 80..
3.650 ден.
без ДДВ: 3.093 ден.
Vivax - Тостер Vivax - Тостер
Vivax - Тостер TS-7501WHS Карактеристики на производот: моќност 750W светлосен индикатор ..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Vivax - Електричен бокал за вода Vivax - Електричен бокал за вода
Vivax - Електричен бокал WH-102BB со 1 година гаранција Карактеристики на производот: ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS