КРЕАТИВНО КАТЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LCD ГолемаТабла - Пиши Бриши LCD ГолемаТабла - Пиши Бриши
LCD паметна табла пиши бриши, погодна за деца и возрасни, може да се користи за цртање, пишувањ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Дрвена тобоган стаза со автомобили Дрвена тобоган стаза со автомобили
Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава. Стартувајте ги возилата од врвот и гледајт..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Дрвена коцка со активности Дрвена коцка со активности
Прекрасна дрвена коцка со многу активности. Коцката има пет страни со различни предизвици, како..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Мојот прв музички сет Мојот прв музички сет
Прекрасен дрвен сет со 5 инструменти. Free2Play на FreeON играчките се изработени од квали..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Дрвено камионче сортер со ксилофон Дрвено камионче сортер со ксилофон
Прекрасно дрвено камионче сортер со животни, супер забава за најмалите. Вклучени се 5 животни. Fr..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
Водена подлога за играње Водена подлога за играње
Прекрасна водена подлога за игра на вашите малечки! Супер забава со животни кои изгледаат како да се..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Lisciani Carotina - Морковчето оди на доктор Lisciani Carotina - Морковчето оди на доктор
Прекрасни едукативни игри за изучување на човечкото тело! Со морковчето Карoтина кое титка и свети о..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Carotina Lisciani - 50 едукативни игри на македонски јазик
Богат сет на забавни и едукативни игри со многу едукативна содржина му овозможува на детето да ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете различни 2Д и 3Д форми. Нео..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете безброј различни 2Д и 3Д фо..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете безброј различни 2Д и 3Д фо..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Магнетни блокови за градење 43 делови Магнетни блокови за градење 43 делови
Магнетни блокови за градење камион, супер забава со часови за вашите најмили. Блоковите се градење и..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Магнетни блокови за градење 56 делови Магнетни блокови за градење 56 делови
Магнетни блокови за градење, супер забава со часови за вашите најмили. Магнетните делови се&nbs..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Моден сет за боење на коса Clementoni Моден сет за боење на коса Clementoni
Прекрасен сет од 5 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие).&n..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Unicorn забавна игра Unicorn забавна игра
Супер забавна игра за целото семејство! Внимавајте да не го вознемирите еднорогот при изведувањ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Дино забавна игра Дино забавна игра
Супер забавна игра за целото семејство! Внимавајте да не го вознемирите диносаурусот при изведувањет..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Сложувалка Карта на светот Сложувалка Карта на светот
Прекрасна сложувалка составена од 72 големи делови кои се направени од екста -  дебел издр..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Halloween Сложувалка Halloween Сложувалка
Прекрасна сложувалка составена од 72 големи делови кои се направени од екста -  дебел издр..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Сложувалка вселена 48 делови Сложувалка вселена 48 делови
Прекрасна сложувалка Вселена!  Сложувалката е составена од 48 делови. Димензија на с..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Магнетна книга со сообраќајни возила Магнетна книга со сообраќајни возила
Прекрасна едукативна магнетна книга со сообраќајни возила. Едноставно поставете ја картичката со сли..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
-16%
Магнетни букви ABC Магнетни букви ABC
Магнетни букви од англиската азбука со пријателски ликови на животни ќе им помогнат на вашите малечк..
320 ден.380 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Dolu - Воз со коцки Dolu - Воз со коцки
Супер забава за Вашите најмили со прекрасниот воз со коцки. Вашите малечки ќе се забавуваат составув..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Креативен сет - Вулкан Креативен сет - Вулкан
Супер забава за малите креативци, направете вулканска ерупција. Ставете ги состојките во кратер..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Дрвен лавиринт 2 во 1 Дрвен лавиринт 2 во 1
Прекрасен дрвен лавиринт 2 во 1 Фармер и Полициска станица.  Димензија на производот: 31х40с..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Dolu масичка со 100 коцки Dolu масичка со 100 коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.

Распродадено

Распродадено

Детска играчка - Микроскоп Детска играчка - Микроскоп
Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. М..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Lisciani - Создадете Екосистем Lisciani - Создадете Екосистем
Екосистем на Lisciani, издржлив и функционален, кој може да се изгради за да се набљудува интеракциј..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Анатомија на човечкото тело Анатомија на човечкото тело
Прекрасен научен сет за изучување и откривање на човечката анатомија! Во сетот е вклучен илустриран ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Детска играчка -  Телескоп Детска играчка -  Телескоп
Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвезд..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Дрвен Дино воз со броеви Дрвен Дино воз со броеви
Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS