Најново
Козметичко огледало
  • Козметичко огледало
  • Козметичко огледало

Козметичко огледало

2.100 ден.
Шифра на производ: 1714
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен подарок за малите принцези. Козметичко огледало со столче, светло,звук и фен кој работи на батерии. 

Сетот вклучува: фен, чешел, лакчиња(пластични), прстен, алка, кармин(пластичен), стегачи и практична фиока во која може да се чуваат додатоците.

Димензии: 45х30х77см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kozmeticko, ogledalo
Козметичко огледало Прекрасен подарок за малите принцези. Козметичко огледало со столче, светло,звук и фен кој работи на батерии.  Сетот вклучува: фен, чешел, лакчиња(пластични), прстен, алка, кармин(пластичен), стегачи и практична фиока во која може да се чуваат додатоците. Димензии: 45х30х77см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 1714 Regular price: 2.100 ден. 2.100
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS