Најново
-19%
Magic tracks стаза 212 делови Magic tracks стаза 212 делови
690 ден.850 ден.
690 ден.850 ден.
-21%
Magic tracks стаза 328 делови Magic tracks стаза 328 делови
950 ден.1.200 ден.
950 ден.1.200 ден.
-15%
Сет од 5 маски KN95 со валва Сет од 5 маски KN95 со валва
425 ден.500 ден.
425 ден.500 ден.
-19%
Сет од 5 маски KN95 Сет од 5 маски KN95
325 ден.400 ден.
325 ден.400 ден.
Козметичко огледало
  • Козметичко огледало

Козметичко огледало

1.350 ден.
Шифра на производ: 36532
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен подарок за малите принцези. Козметичко огледало со светло,звук и фен кој работи на батерии. 

Сетот вклучува: фен, чешел, лакчиња(пластични), прстен, алка, кармин(пластичен), стегачи и практична фиока во која може да се чуваат додатоците.

Производот работи на батерии, за огледалото потребни се: 3х1,5V AA батерии, за фенот потребни се: 1х1,5V AA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензии: 44х23х74см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kozmeticko, ogledalo

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS