Најново
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
  • Viga - Дрвена тобоган стаза со животни

Viga - Дрвена тобоган стаза со животни

1.190 ден.
Шифра на производ: 4953
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги животните од врвот и гледајте како тие се превртуваат од ниво на ниво се до крајната цел. Играњето со оваа прекрасна стаза ја подобрува моториката и координацијата кај децата и представува одлична можност за учење на боитеи животните. Стазата вклучува 6 животни. Стазата е на 4 нивоа. Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои на база на вода, Вига играчките се одличен производ за подобрување на координацијата и моториката на малите креативци.

Димензија на производот: 36,5х10х33,5см.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, staza, tobogan, zhivotni, вига
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги животните од врвот и гледајте како тие се превртуваат од ниво на ниво се до крајната цел. Играњето со оваа прекрасна стаза ја подобрува моториката и координацијата кај децата и представува одлична можност за учење на боитеи животните. Стазата вклучува 6 животни. Стазата е на 4 нивоа. Изработени од квалитетно.. Category: Product #: 4953 Regular price: 1.190 ден. 1.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS