Најново
Viga - Дрвена тобоган стаза со возила
  • Viga - Дрвена тобоган стаза со возила
  • Viga - Дрвена тобоган стаза со возила
  • Viga - Дрвена тобоган стаза со возила

Viga - Дрвена тобоган стаза со возила

1.590 ден.
Шифра на производ: 4952
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна тобоган стаза со возила, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги автомобилите од врвот и гледајте како тие се превртуваат од ниво на ниво се до крајната цел. Играњето со оваа прекрасна стаза ја подобрува моториката и координацијата кај децата и представува одлична можност за учење на боите. Стазата вклучува 4 возила во различни бои. Стазата е на 4 нивоа. Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои на база на вода, Вига играчките се одличен производ за подобрување на координацијата и моториката на малите креативци.

Димензија на производот: 29х10х31см.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Viga - Дрвена тобоган стаза со возила Супер забавна тобоган стаза со возила, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги автомобилите од врвот и гледајте како тие се превртуваат од ниво на ниво се до крајната цел. Играњето со оваа прекрасна стаза ја подобрува моториката и координацијата кај децата и представува одлична можност за учење на боите. Стазата вклучува 4 возила во различни бои. Стазата е на 4 нивоа. Изработени од .. Category: Product #: 4952 Regular price: 1.590 ден. 1.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS