Најново
Глобус со лед светло 32см
  • Глобус со лед светло 32см
  • Глобус со лед светло 32см
  • Глобус со лед светло 32см
  • Глобус со лед светло 32см

Глобус со лед светло 32см

1.690 ден.
Шифра на производ: 9681
Достапност: На залиха
Количина:

Глобус на македонски јазик со лед светло на батерии. 

Дијаметар на глобусот: 32см.

Потребни се: 2х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: globus
Глобус со лед светло 32см Глобус на македонски јазик со лед светло на батерии.  Дијаметар на глобусот: 32см. Потребни се: 2х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето. .. Category: Product #: 9681 Regular price: 1.690 ден. 1.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS