Најново
Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот
  • Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот
  • Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот
  • Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот
  • Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот
  • Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот
  • Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот

Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот

2.190 ден.
Шифра на производ: 4954
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна дрвена магнетна карта на светот! Забавен и едукативен начин да се запознае планетата. Задната страна на сложувалката е табла на која се пишува се маркер.

Оваа Jumble World Map е направена од дрвен материјал со многу магнетни парчиња на неа.

  •  двострана табла
  • 50+ дрвени магнетни парчиња

Димензиja на производот: 72x46x0,7см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, karta, slozhuvalka, вига
Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот Прекрасна дрвена магнетна карта на светот! Забавен и едукативен начин да се запознае планетата. Задната страна на сложувалката е табла на која се пишува се маркер. Оваа Jumble World Map е направена од дрвен материјал со многу магнетни парчиња на неа.  двострана табла 50+ дрвени магнетни парчиња Димензиja на производот: 72x46x0,7см.   .. Category: Product #: 4954 Regular price: 2.190 ден. 2.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS