Најново
Vivax - Грил тостер
 • Vivax - Грил тостер
 • Vivax - Грил тостер
 • Vivax - Грил тостер

Vivax - Грил тостер

2.690 ден.
Шифра на производ: 02355428
Достапност: На залиха
Количина:

Vivax Grill - тостер SM-1800

Карактеристики на производот:

 • 1800W
 • површина за печење: 23х29см
 • рачка која не се загрева
 • нелеплива подлога
 • индикатор за работа
 • отварање 180° и 90°
 • сад за собирање на вишокот маснотии

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: вивакс, gril, toster
Vivax - Грил тостер Vivax Grill - тостер SM-1800 Карактеристики на производот: 1800W површина за печење: 23х29см рачка која не се загрева нелеплива подлога индикатор за работа отварање 180° и 90° сад за собирање на вишокот маснотии .. Category: Product #: 02355428 Regular price: 2.690 ден. 2.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS