Најново
Пластична лулашка
  • Пластична лулашка
  • Пластична лулашка
  • Пластична лулашка

Пластична лулашка

750 ден.
Шифра на производ: 3629
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Пластична лулашка со сигурносен појас која нуди супер забава за Вашето дете.

Димензија на лулашката: 38х30х25см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: plastichna, lulashka
Пластична лулашка Пластична лулашка со сигурносен појас која нуди супер забава за Вашето дете. Димензија на лулашката: 38х30х25см. Производот се препорачува за деца над 12 месеци   .. Category: Product #: 3629 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS