Најново
Лулашка 3 во 1
 • Лулашка 3 во 1
 • Лулашка 3 во 1
 • Лулашка 3 во 1
 • Лулашка 3 во 1

Лулашка 3 во 1

1.450 ден.
Шифра на производ: 3628
Достапност: На залиха
Количина:

Високо квалитетна комбинирана лулашка со длабоко седиште, заштитна преграда и сигурносен појас, која децата ќе ја користат од најрана возраст па се додека не пораснат. Благодарение на иновативниот дизајн лулашката може да се користи на 3 различни начини, во зависност од возраста на детето.

 • седиште со предна заштитна преграда се препорачува за деца од 6 до 36 месеци
 • седиште со потпирач за грб без предна заштитна преграда се препорачува за деца од 3 до 6 години
 • седиште како табла е наменето за деца над 6 години
 • максимално оптоварување до 35 кг
 • монтирање со јаже
 • јаже во согласност со стандардите
 • издржлива и безбедна 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lulashka, dvor
Лулашка 3 во 1 Високо квалитетна комбинирана лулашка со длабоко седиште, заштитна преграда и сигурносен појас, која децата ќе ја користат од најрана возраст па се додека не пораснат. Благодарение на иновативниот дизајн лулашката може да се користи на 3 различни начини, во зависност од возраста на детето. седиште со предна заштитна преграда се препорачува за деца од 6 до 36 месеци седиште со потпирач за г.. Category: Product #: 3628 Regular price: 1.450 ден. 1.450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS