Најново
Лулашка со лизгалка 3 во 1 Master
  • Лулашка со лизгалка 3 во 1 Master
  • Лулашка со лизгалка 3 во 1 Master
  • Лулашка со лизгалка 3 во 1 Master

Лулашка со лизгалка 3 во 1 Master

14.990 ден.
Шифра на производ: 9699
Достапност: На залиха
Количина:

Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително издржлива и стабилна лулашка со лизгалка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено.

Голем сет на кој може да се забавуваат повеќе деца.

Должина на лизгалката 183см.

Максимална дозволена тежина по седиште е 40кг, се препорачува за деца од 3-10 години.

Во сетот има дополнителни шипки кои што може да се стават во земја или бетон за фиксирање на лулашката.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Лулашка со лизгалка 3 во 1 Master Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително издржлива и стабилна лулашка со лизгалка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено. Голем сет на кој може да се забавуваат повеќе деца. Должина на лизгалката 183см. Максимална дозволена тежина по седиште е 40кг, .. Category: Product #: 9699 Regular price: 14.990 ден. 14.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS