Најново
Лулашка Four Seats Master
  • Лулашка Four Seats Master
  • Лулашка Four Seats Master
  • Лулашка Four Seats Master
  • Лулашка Four Seats Master
  • Лулашка Four Seats Master
  • Лулашка Four Seats Master

Лулашка Four Seats Master

9.490 ден.
Шифра на производ: 9967
Достапност: На залиха
Количина:

Омилената забава и активност во двор за сите деца. Издржлива и стабилна лулашка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено. Во сетот има дополнителни шипки кои што може да се стават во земја или бетон за фиксирање на лулашката.

Голема лулашка на која истовремено може да се забавуваат 4 деца.

Максимална дозволена тежина по седиште е 40кг, се препорачува за деца од 3 до 10 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lulashka, metalna, konstrukcija
Лулашка Four Seats Master Омилената забава и активност во двор за сите деца. Издржлива и стабилна лулашка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено. Во сетот има дополнителни шипки кои што може да се стават во земја или бетон за фиксирање на лулашката. Голема лулашка на која истовремено може да се забавуваа.. Category: Product #: 9967 Regular price: 9.490 ден. 9.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS