Најново
Лулашка Single Swing Glider Master
  • Лулашка Single Swing Glider Master
  • Лулашка Single Swing Glider Master
  • Лулашка Single Swing Glider Master
  • Лулашка Single Swing Glider Master
  • Лулашка Single Swing Glider Master

Лулашка Single Swing Glider Master

8.690 ден.
Шифра на производ: 8896
Достапност: На залиха
Количина:

Играњето на овој сет лулашки ќе биде омилената активност на вашите деца додека се надвор.

 Лулашка за 3 лица.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lulashka, metalna, konstrukcija
Лулашка Single Swing Glider Master Играњето на овој сет лулашки ќе биде омилената активност на вашите деца додека се надвор.  Лулашка за 3 лица. .. Category: Product #: 8896 Regular price: 8.690 ден. 8.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS