Најново
Комплет балони за роденденска прослава
  • Комплет балони за роденденска прослава

Комплет балони за роденденска прослава

450 ден.
Шифра на производ: 2279
Достапност: На залиха
Количина:

Совршен комплет од  балони за Вашата роденденска забава! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет може да ги изненадите вашите најмили за роденден. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум. 

Комплетот вклучува:

  • балон фолија Happy Birthday  - 40см
  • балон фолија црн 40см
  • балони со конфети 25см - 2 ком
  • златни 25см - 12 ком
  • црни балони 25см - 12 ком
  • лента за декорација на балони
  • 2х завеси во златна боја, со димензија: ширина 7см, должина 95см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: baloni, rodendenska, proslava
Комплет балони за роденденска прослава Совршен комплет од  балони за Вашата роденденска забава! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет може да ги изненадите вашите најмили за роденден. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум.  Комплетот вклучува: балон фолија Happy Birthday  - 40см балон фолија црн 40см балони со конфети 25см - 2 ком златни 25см - 12 ком црни балони 25см .. Category: Product #: 2279 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS