Најново
Комплет балони за роденденска прослава
  • Комплет балони за роденденска прослава

Комплет балони за роденденска прослава

450 ден.
Шифра на производ: 2759
Достапност: На залиха
Количина:

Совршен комплет од  балони за Вашата роденденска забава! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет може да ги изненадите вашите најмили за роденден. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум. 

Комплетот вклучува:

  • балон фoлија Happy Birthday  - 40см
  • балон фолија срце 20см - 2 ком
  • балон фолија ѕвезда 20см - 2 ком
  • балони со конфети 25см - 4 ком
  • златни rose/gold балони 25см - 10 ком
  • темно виолетови 25см - 10 ком
  • лепенки за балони

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: baloni, rodendenska, proslava
Комплет балони за роденденска прослава Совршен комплет од  балони за Вашата роденденска забава! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет може да ги изненадите вашите најмили за роденден. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум.  Комплетот вклучува: балон фoлија Happy Birthday  - 40см балон фолија срце 20см - 2 ком балон фолија ѕвезда 20см - 2 ком балони со конфети 25см - 4 ко.. Category: Product #: 2759 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS