ИГРАМЕ НАДВОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Intex - гума за пливање со отвор за нозете Intex - гума за пливање со отвор за нозете
Intex гума за пливање со отвор за нозете. Производот се препорачува за деца од 1-2 години, максим..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Intex - голема гума за пливање Intex - голема гума за пливање
Intex голема гума за пливање. Дијаметар на гумата: 97см. Максимална дозволена тежина 80кг..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Intex - Детски елек за пливање Intex - Детски елек за пливање
Intex елек за пливање. Димензија: 50х47см. Производот се препорачува за деца од 3-6 години, од..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Intex - Гума со заштита од сонце Intex - Гума со заштита од сонце
Intex гума за пливање со отвор за нозете, идеална за помалечки деца. Димензии: 81х79см. Гумата..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Intex - базен со мек под 114х25см Intex - базен со мек под 114х25см
Intex - базен со мек под Димензија на базенот: 114х25см ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Intex Чамец Intex Чамец
Intex детски чамец. Димензија на производот: 109х74см. Производот се препорачува за деца од 3-..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Intex базен Intex базен
Интекс базен со димензија 262х175х56см. ..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Intex - Базен со покрив Intex - Базен со покрив
Intex базен со покрив. Димензија: 102х89см. ..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Intex базен со покрив Intex базен со покрив
Intex базен со покрив. Димензија: 102х86см. ..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
Intex - Базен со покрив Intex - Базен со покрив
Intex базен со покрив. Базенот може да се користи со или без покрив. Димензија на производот..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Intex - рачна пумпа Intex - рачна пумпа
Intex - рачна пумпа за базени, душеци, гуми... Висина на пумпа 29см. ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Intex - Забавен центар Крокодил Intex - Забавен центар Крокодил
Супер забава ова лето, прекрасен забавен центар со крокодил прскалка, лизгалка, гума во форма на пај..
3.190 ден.
без ДДВ: 2.703 ден.
Intex - чамец рипче Intex - чамец рипче
Intex чамец рипче Димензии: 132х 94см. Се препорачува за деца од 3-6 години. ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Intex - Лепенки за базени
Поправете ги оштетувањата брзо и едноставно. INTEX лепенки за поправка на гуми, базени и сите остана..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Chicco - Сет за куглање Chicco - Сет за куглање
- Првиот сет за куглање со 6 колоритни кегли со лик на мајмунчиња - Кеглите може да се поделат на..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Велосипед за рамнотежа Next Step Byox Велосипед за рамнотежа Next Step Byox
Добредојдовте во светот на авантурата со Next Step - детскиот велосипед за рамнотежа кој создава без..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
Велосипед за рамнотежа Next Step Byox Велосипед за рамнотежа Next Step Byox
Добредојдовте во светот на авантурата со Next Step - детскиот велосипед за рамнотежа кој создава без..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
Велосипед за рамнотежа Racer Black Qplay Велосипед за рамнотежа Racer Black Qplay
Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay  прилагодлива рачка со меки TPR рачки огра..
4.390 ден.
без ДДВ: 3.720 ден.
Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay
Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay  прилагодлива рачка со меки TPR рачки огра..
4.390 ден.
без ДДВ: 3.720 ден.
 Сет штитници Green Qplay
 Сет штитници Green Qplay. ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Сет штитници Pink Qplay
Сет штитници Pink Qplay. ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
 Сет штитници Black Qplay
 Сет штитници Black Qplay ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
 Сет штитници Orange Qplay
 Сет штитници Orange Qplay. ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Qplay Туркало - Велосипед Qplay Туркало - Велосипед
Децата можат да ја вежбаат својата рамнотежа на Q Play Cutey. Баланс велосипедот има 4 тркала за пог..
2.240 ден.
без ДДВ: 1.898 ден.
Qplay Туркало - Велосипед Qplay Туркало - Велосипед
Децата можат да ја вежбаат својата рамнотежа на Q Play Cutey. Баланс велосипедот има 4 тркала за пог..
2.240 ден.
без ДДВ: 1.898 ден.
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Black Qplay Тротинет Sema Pro 5 во 1 Black Qplay
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Black Qplay Со вас во секоја авантура, од година во година, без разли..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay Со вас во секоја авантура, од година во година, без разли..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Велосипед за рамнотежа Tech Qplay Велосипед за рамнотежа Tech Qplay
BALANCE BIKE TECH BLACK QPLAY QPlay Tech е баланс велосипед со висококвалитетно рамка, прилагодли..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Велосипед за рамнотежа Tech Qplay Велосипед за рамнотежа Tech Qplay
BALANCE BIKE TECH BLACK QPLAY QPlay Tech е баланс велосипед со висококвалитетно рамка, прилагодли..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Трицикл Premium Ivory Qplay Трицикл Premium Ivory Qplay
Модерен стил, висок квалитет - ќе обезбеди максимална удобност за безбедно и пријатно возење! Удобн..
10.990 ден.
без ДДВ: 9.314 ден.
Кацига Qplay Manbo Green
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Кацига Qplay Manbo Pink
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS