ИГРАЧКИ ЗА МОМЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дино брза стаза Дино брза стаза
3, 2, 1... Старт! Супер брза дино стаза со автомобил кој со голема брзина ги поминува ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Брза стаза со автомобили Брза стаза со автомобили
3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со автомобили кои со голема брзина ги поминуваат сите препре..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Брза стаза со автомобил Брза стаза со автомобил
3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со автомобил кој со голема брзина ги поминува сите..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете различни 2Д и 3Д форми. Нео..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете безброј различни 2Д и 3Д фо..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете безброј различни 2Д и 3Д фо..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Магнетни блокови за градење 73 делови Магнетни блокови за градење 73 делови
Магнетни блокови за градење, супер забава со часови за вашите најмили. Магнетните делови се&nbs..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Магнетни блокови за градење 43 делови Магнетни блокови за градење 43 делови
Магнетни блокови за градење камион, супер забава со часови за вашите најмили. Блоковите се градење и..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Магнетни блокови за градење 56 делови Магнетни блокови за градење 56 делови
Магнетни блокови за градење, супер забава со часови за вашите најмили. Магнетните делови се&nbs..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Dolu - Масичка за вода Dolu - Масичка за вода
Забава со часови за Вашите најмили. Прекрасна масичка со фонтана за игра со вода во вашата градина. ..
2.390 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.
Hape - Сложувалка соларен систем Hape - Сложувалка соларен систем
Дали Вашиот мал вселенски истражувач знае што е во центарот на нашиот Сончев систем? Па, со оваа еду..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Детска кујна Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
1.980 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
Hape - Гитара Rock N Roll Hape - Гитара Rock N Roll
Дрвена гитара Rock N Roll Hape. Димензија на производот: 53х6х18см. ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Кош за на врата Кош за на врата
Кошаркарски натпревар во затворен простор! Супер забава за целото семејство и пријателите! Одличен п..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
Дино забавна игра Дино забавна игра
Супер забавна игра за целото семејство! Внимавајте да не го вознемирите диносаурусот при изведувањет..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Хулахоп Хулахоп
Хулахоп за деца и возрасни. Хулахопот е расклоплив што е практичен за складирање. Составен е од 8..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Сложувалка вселена 48 делови Сложувалка вселена 48 делови
Прекрасна сложувалка Вселена!  Сложувалката е составена од 48 делови. Димензија на с..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Магнетна книга со сообраќајни возила Магнетна книга со сообраќајни возила
Прекрасна едукативна магнетна книга со сообраќајни возила. Едноставно поставете ја картичката со сли..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
-16%
Магнетни букви ABC Магнетни букви ABC
Магнетни букви од англиската азбука со пријателски ликови на животни ќе им помогнат на вашите малечк..
320 ден.380 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Пушка за балончиња од сапуница Пушка за балончиња од сапуница
Пиштол за балончиња од сапуница, супер забава за сите дечиња. Во сетот е вклучена сапуница. До..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Dolu - Воз со коцки Dolu - Воз со коцки
Супер забава за Вашите најмили со прекрасниот воз со коцки. Вашите малечки ќе се забавуваат составув..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Детска играчка - Пушка на батерии Детска играчка - Пушка на батерии
Детска играчка пушка со звуци и светло. Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5 V AA бат..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Конзола со 620 игри Конзола со 620 игри
Конзола со 620 ретро игри, супер забава за цело семејство. Сетот вклучува: 1 х конзола 2 ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Sup конзола со 400 игри Sup конзола со 400 игри
Супер забавна конзола со 400 игри која што ќе Ви овозможи да се потсетите на голем број ретро игри. ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Детска играчка - Микроскоп Детска играчка - Микроскоп
Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. М..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Паркинг гаража Паркинг гаража
Супер забавна катна гаража со лифт, со многу паркинг места каде може да се паркираат автомобили и сп..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Дино институт Дино институт
Добредојдовте во светот на диносаурусите. Дино институт во кој безбедно се чуваат и проучуваат динос..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Детска играчка -  Телескоп Детска играчка -  Телескоп
Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвезд..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Дрвен Дино воз со броеви Дрвен Дино воз со броеви
Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Дино камион Дино камион
Прекрасен дино камион кој вкучува 4 автомобили и 6 диносауруси, супер забавна авантура и мисии за сп..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 142 делови Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 142 делови
Marble run се супер забавни конструкции со топчиња кои сами ги градите. Може да направите мали и едн..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS