Најново
Студио за маникир Clementoni
 • Студио за маникир Clementoni
 • Студио за маникир Clementoni
 • Студио за маникир Clementoni
 • Студио за маникир Clementoni
 • Студио за маникир Clementoni

Студио за маникир Clementoni

2.190 ден.
Шифра на производ: 7702
Достапност: На залиха
Количина:

Студио за маникир на италијанскиот производител Clementoni. 

Сетот содржи: 

 • лакчиња за нокти
 • машинка во форма на пенкало за нанесување на светки
 • машинка за сушење на нокти
 • турпија за нокти во форма на срце
 • светки за нокти

Машинката за сушење на нокти работи на батерии.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: set, manikir, nokti
Студио за маникир Clementoni Студио за маникир на италијанскиот производител Clementoni.  Сетот содржи:  лакчиња за нокти машинка во форма на пенкало за нанесување на светки машинка за сушење на нокти турпија за нокти во форма на срце светки за нокти Машинката за сушење на нокти работи на батерии. Производот се препорачува за деца над 6 години.   .. Category: Product #: 7702 Regular price: 2.190 ден. 2.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS