Најново
Chicco - Подлога за боење со Бројки и Животни
  • Chicco - Подлога за боење со Бројки и Животни
  • Chicco - Подлога за боење со Бројки и Животни

Chicco - Подлога за боење со Бројки и Животни

2.690 ден.
Шифра на производ: 6983
Достапност: На залиха
Количина:

Baby Senses е линија на шарени, привлечни, емпатични играчки кои се однесуваат на предмети што ги сакаат најмладите. Секој момент од денот е можност за децата да го откријат светот околу нив и да ги подобрат своите вештини сами или во друштво на возрасни. Играчките го стимулираат развојот на сетилата преку вежби за подобрување на меморијата и концентрацијата. Играчките им помагаат на родителите да ги задоволат природните желби на нивните деца за светот околу нив.

Шарената подлога е голема, исклучително пријатна на допир за седење и боење, која му помага на детето да ги научи првите броеви и елементи на природата, животните и нивното место на живеење. Волшебниот маркер што може да се користи повеќепати, ќе ја направи уметничката забава бесконечна! Откако ќе го наполните пенкалото со вода, штом неговиот врв ќе допре до една од петте бели области на подлогата, магично ќе се појават боите на цртежите. Кога материјалот ќе се исуши, бојата исчезнува и подлогота повторно е подготвена да се бои.

Подлогата е лесна за одржување и може рачно да се пере.

Димензија на подлога: 80х80см.

Се препорачува за деца над 24 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: podloga, kjebence, boenje, чико
Chicco - Подлога за боење со Бројки и Животни Baby Senses е линија на шарени, привлечни, емпатични играчки кои се однесуваат на предмети што ги сакаат најмладите. Секој момент од денот е можност за децата да го откријат светот околу нив и да ги подобрат своите вештини сами или во друштво на возрасни. Играчките го стимулираат развојот на сетилата преку вежби за подобрување на меморијата и концентрацијата. Играчките им помагаат на родителите да.. Category: Product #: 6983 Regular price: 2.690 ден. 2.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS