Најново
Музичка подлога за играње
  • Музичка подлога за играње
  • Музичка подлога за играње

Музичка подлога за играње

850 ден.
Шифра на производ: 605
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна шарената подлога, исклучително пријатна на допир за седење и играње, која му помага на детето да ги научи животните и нивните звуци. Волшебниот допир на камчињата во реката ќе создадат нотни тонови или целосни мелодии. 

Опција за појачување/намалување на гласот.

Производот работи на батерии. Потребни се: 3х1,5V AA батерии, не се вклучени во пакувањето.

Подлогата е лесна за одржување.

Димензија на подлога: 85х50см.

Се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: muzichka, podloga, igranje, bebe, piano
Музичка подлога за играње Прекрасна шарената подлога, исклучително пријатна на допир за седење и играње, која му помага на детето да ги научи животните и нивните звуци. Волшебниот допир на камчињата во реката ќе создадат нотни тонови или целосни мелодии.  Опција за појачување/намалување на гласот. Производот работи на батерии. Потребни се: 3х1,5V AA батерии, не се вклучени во пакувањето. Подлогата е лесна за одржу.. Category: Product #: 605 Regular price: 850 ден. 850
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS