ДРУШТВЕНИ ИГРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Забавна игра - Нареди 4 Забавна игра - Нареди 4
Забавна друштвена игра Нареди 4. Играта може да ја играат двајца играчи. Поделете ги пластичните жет..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Конзола со над 500 ретро игри Конзола со над 500 ретро игри
Конзола со омилените ретро игри, супер подарок за сите возрасти. Кoмпактна и практична, конзолата им..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Pinball Флипер Pinball Флипер
Флипер за супер ретро забава, повлечете за да го катапултирате топчето и забавата може да започне. ..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Кош за на врата Кош за на врата
Кошаркарски натпревар во затворен простор! Супер забава за целото семејство и пријателите! Одличен п..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
Unicorn забавна игра Unicorn забавна игра
Супер забавна игра за целото семејство! Внимавајте да не го вознемирите еднорогот при изведувањ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Дино забавна игра Дино забавна игра
Супер забавна игра за целото семејство! Внимавајте да не го вознемирите диносаурусот при изведувањет..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Конзола со 620 игри Конзола со 620 игри
Конзола со 620 ретро игри, супер забава за цело семејство. Сетот вклучува: 1 х конзола 2 ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Sup конзола со 400 игри Sup конзола со 400 игри
Супер забавна конзола со 400 игри која што ќе Ви овозможи да се потсетите на голем број ретро игри. ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Маса за фудбал Маса за фудбал
Супер забава за цело семејство. Прекрасна маса за фудбал на која може да играат до 4 играчи. Секој т..
5.290 ден.
без ДДВ: 4.483 ден.
Дрвен Оксан Дрвен Оксан
Наменета за најмногу 4 лица, оваа игра е од голема популарност не само во домовите туку и во кафулињ..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Оксан Оксан
Наменета за најмногу 4 лица, оваа игра е од голема популарност не само во домовите туку и во кафулињ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Забавна игра -Twister Hopscotch Забавна игра -Twister Hopscotch
Супер забавна игра за целото семејство! Наредете ги прстените на подот а потоа прицврстете..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Забавна игра - Твистер Забавна игра - Твистер
Твистер е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата на подот, заврте..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Маса за фудбал Маса за фудбал
Супер забава за цело семејство. Прекрасна маса за фудбал на која може да играат до 4 играчи. Секој т..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Друштвена игра -  Ѕид  Друштвена игра -  Ѕид
Супер забавна игра за целото семејство. Изградете го ѕидот заедно, ставете го јајцето на средина на ..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Стаклен шах Стаклен шах
Стаклен шах со сјајни и мат фигури. Димензија: 24.5х24.5см. ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Забавна игра - Bad Dog Забавна игра - Bad Dog
Внимавајте да не ве касне кучето! Забавна игра која може да ја играат повеќе играчи. Упатств..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Забавна игра со топчиња Забавна игра со топчиња
Супер забавна игра за целото семејство! Ставете го еленот на маса или закачете го на ѕидот или ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Електронско пикадо Електронско пикадо
Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат 2 - 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пр..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Забавна игра Забавна игра
Супер забавна игра, кој е вашиот омилен спорт, кошарка или фудбал?!  Нека победи подобриот игра..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Забавна игра - Incline Pizza Забавна игра - Incline Pizza
Супер забавна игра, наредете ја пицата но внимавајте да не го изгуби балансот од раката на пица-мајс..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Забавна игра - Погоди го црвот Забавна игра - Погоди го црвот
Супер забава за сите деца кои сакаат предизвик. Оваа игра се состои од симпатичен зелен црв кој се в..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Забавна игра - Пирамида Забавна игра - Пирамида
Забавна игра на планирање, тајминг и среќа! Играта може да ја играат 2-4 играчи. Почнете со граде..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Drink Game Drink Game
Забавна игра за возрасни. Совршена игра за вашата следна забава, ергенска, моминска, родендени....На..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Забавна игра - Балас со зајчиња Забавна игра - Балас со зајчиња
Супер забавна мини игра со предизвик! Секој играч треба да стави одреден број на зајчиња на кла..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Pie face - забавна игра Pie face - забавна игра
Супер забавна и возбудлива игра. Играта може да ја играат двајца играчи. За да биде играта по интере..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Монопол
Монопол е една од најпопуларните друштвени игри. Купувајте, продавајте, станете сопственик на хотели..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
-20%
Магнетно пикадо големо Магнетно пикадо големо
Пикадо сет на магнетна подлога, супер забава за цело семејство.  Пикадото е двострано, содрж..
550 ден.690 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Електронско пикадо Електронско пикадо
Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пре..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
Забавна игра - Funny bunny Забавна игра - Funny bunny
Забавна игра funny bunny, супер забава за целото семејство.  Играта содржи: платформа за игр..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Забавна игра - Мачка и глушец Забавна игра - Мачка и глушец
Забавна игра мачка и глушец, спуштето го глувчето од големото парче сирење и играта започнува. Сврте..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
-22%
Забавна игра - Твистер
Твистер е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата на подот, заврте..
350 ден.450 ден.
без ДДВ: 297 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS