Најново
Ретро конзола со 620 игри
 • Ретро конзола со 620 игри
 • Ретро конзола со 620 игри

Ретро конзола со 620 игри

950 ден.
Шифра на производ: 52046
Достапност: На залиха
Количина:

Конзола со 620 ретро игри, супер забава за цело семејство.

Одлична за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите возрасти …

 • конзола: 8- битна
 • 620 игри
 • ТВ сигнал: NTSC/PAL
 • ТВ статус AV
 • струја: AC 110-220V
 • аутпут: DC 6V-150mA

Сетот вклучува

 • 1 х конзола
 • 2 х џоистици / контролери
 • 1 х аудио / видео кабел за ТВ
 • 1 х адаптер
 • упатство

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: retro, nintendo, igri
Ретро конзола со 620 игри Конзола со 620 ретро игри, супер забава за цело семејство. Одлична за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите возрасти … конзола: 8- битна 620 игри ТВ сигнал: NTSC/PAL ТВ статус AV струја: AC 110-220V аутпут: DC 6V-150mA Сетот вклучува 1 х конзола 2 х џоистици / контролери 1 х аудио / видео кабел за ТВ 1 х адаптер упатство       .. Category: Product #: 52046 Regular price: 950 ден. 950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS