Најново
Chicco - Подлога за игра Hopscotch
  • Chicco - Подлога за игра Hopscotch
  • Chicco - Подлога за игра Hopscotch
  • Chicco - Подлога за игра Hopscotch
  • Chicco - Подлога за игра Hopscotch

Chicco - Подлога за игра Hopscotch

3.290 ден.
Шифра на производ: 9156
Достапност: На залиха
Количина:

Модерна верзија на класичната детска игра скоканка. 2 начини на играње, музички и фитнес мод. Електронска подлога со светла и звуци и игри со зголемување на комплексноста. Ги развива моторните вештини и прецизноста. Подлога за игра, која е нова верзија на традиционалната игра. Со два начини на игра: фрли паричка за да играш; фрли ги коцките во фитнес мод за да ја комплетираш вежбата. Шарените светла ви покажуваат каде да скокнете, звуци и различни игри, подлогата за скокање ви овозможува да се забавувате додека вежбате! Ги развива моторните вештини и прецизноста.

Наменета за деца од 2-5 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: podloga, igra, чико
Chicco - Подлога за игра Hopscotch Модерна верзија на класичната детска игра скоканка. 2 начини на играње, музички и фитнес мод. Електронска подлога со светла и звуци и игри со зголемување на комплексноста. Ги развива моторните вештини и прецизноста. Подлога за игра, која е нова верзија на традиционалната игра. Со два начини на игра: фрли паричка за да играш; фрли ги коцките во фитнес мод за да ја комплетираш вежбата. Шарените свет.. Category: Product #: 9156 Regular price: 3.290 ден. 3.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS