Најново
Количка за близнаци Twin Buggy Joie
 • Количка за близнаци Twin Buggy Joie
 • Количка за близнаци Twin Buggy Joie
 • Количка за близнаци Twin Buggy Joie

Количка за близнаци Twin Buggy Joie

13.690 ден.
Шифра на производ: 8979
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна количка за близнаци Twin Buggy Joie

 • возраст: од раѓање до 15кг
 • двојна флексибилност со две индивидуални перничиња во плава и розева боја што дава добра амортизација и безбедност
 • една од најлесните, целосно опремени двојни колички достапна со тежина помалку од 12 килограми. Преклопувањето е лесно со само една рака.
 • лесна алуминиумска рамка и лесна за маневрирање
 • преклопување со една рака
 • стои исправена кога е склопена и лесно може да се смести во багажникот
 • реверзибилна, двојна постава на седиштата има две стилски опции
 • двете седишта се индивидуално прилагодливи
 • мулти-позиција, рамно лежечко седиште обезбедува опции за прилагодување на потпирачот за грб за секое дете
 • поддршката за повеќе позиции на телото дава две опции за комфор
 • тендата е со заштита УВ 50+ на која има прозорче
 • длабока шопинг корпа за чување на лични предмети, тркалата имаат добра амортизација прилагодени и за нерамни површини
 • предните тркала ротираат но и се заклучуваат по потреба
 • отстранливата пречка дава дополнителна сигурност и овозможува безбедно влегување или излегување на децата
 • појасот за заштита се прилагодува на 3 висини за екстра безбедност на Вашите деца
 • отворена количка: 80,5x 76x102см
 • преклопена количка:78x 0,5x 98,5см
 • тежина на количката: 11,8 кг

Употреба на производот:од раѓање до 15 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Количка за близнаци Twin Buggy Joie Прекрасна количка за близнаци Twin Buggy Joie возраст: од раѓање до 15кг двојна флексибилност со две индивидуални перничиња во плава и розева боја што дава добра амортизација и безбедност една од најлесните, целосно опремени двојни колички достапна со тежина помалку од 12 килограми. Преклопувањето е лесно со само една рака. лесна алуминиумска рамка и лесна за маневрирање преклопување.. Category: Product #: 8979 Regular price: 13.690 ден. 13.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS