Најново
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay
 • Трицикл Prime 6 во 1 Qplay
 • Трицикл Prime 6 во 1 Qplay

Трицикл Prime 6 во 1 Qplay

9.990 ден.
Шифра на производ: 6528
Достапност: На залиха
Количина:

Трицикл Prime 6 во 1 Qplay

 • со 6 различни режими, овој трицикал расте со Вашето дете од 10 до 72 месеци
 • лесно управувајте со трициклот во родителски режим со системот со предни слободни тркала
 • препорачана возраст: 10~72 месеци. Максимално оптоварување: 25 кг
 • растеглива тенда со УВ заштита
 • безбедносно опкружување со предно откопчување
 • преклоплива рачка со спојка
 • EVA тркала што апсорбираат удари
 • прилагодлива тенда со УВ заштита и прозорче
 • прилагодлива рачка
 • удобно високо задно седиште со прилагодлив потпирач за грб
 • потпирач за нозе за доенчиња
 • задна корпа со торба за складирање
 • ножна сопирачка
 • педали кои не се лизгаат
 • преклопен среден потпирач за нозе.

Најразновидниот ултра компактен трицикл!

Седиште што ротира, висок потпирач за грб, опремено со отстранлив потпирач за нозе, безбедносен ремен со 5 точки и безбедносен опкружувач што може да се одвојува за удобност и безбедност. Трициклот ги има и следните карактеристики: прилагодлива родителска рачка, продолжена тенда за заштита од УВ зраците, склоплив среден потпирач за нозе, задни сопирачки, спојка на рачката, торба и задна корпа за складирање.
Лесен-само 11,4 кг може да се подигне со една рака
6-во-1 prime трицикл
Прилагодливо седиште кое ви овозможува безбедно, удобно и непречено возење од новороденче до мало дете. За дополнителна удобност во првите месеци, спојте ја вашата количка со бебешката прекривка Qplay.
 

Интерактивен режим на туркање
Погоден за 6+ месеци

Режим на туркање
Погоден за10+ месеци

Режим на возење велосипед со помош
Погоден за +24 месеци

Режим на возење велосипед
Погоден за +36 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tricikl
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay Трицикл Prime 6 во 1 Qplay со 6 различни режими, овој трицикал расте со Вашето дете од 10 до 72 месеци лесно управувајте со трициклот во родителски режим со системот со предни слободни тркала препорачана возраст: 10~72 месеци. Максимално оптоварување: 25 кг растеглива тенда со УВ заштита безбедносно опкружување со предно откопчување преклоплива рачка со спојка EVA тркала што апсо.. Category: Product #: 6528 Regular price: 9.990 ден. 9.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS