Пластична лулашка
  • Пластична лулашка
  • Пластична лулашка

Пластична лулашка

590 MKD690 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Шифра на производ: 3289
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пластична лулашка со сигурносен појас која нуди супер забава за Вашето дете.

Димензија на лулашката: 38х30х25см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS