Најново
Водена подлога за играње
  • Водена подлога за играње
  • Водена подлога за играње
  • Водена подлога за играње

Водена подлога за играње

390 ден.
Шифра на производ: 5041
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Подлога:

Прекрасна водена подлога за игра на вашите малечки! Супер забава со животни кои изгледаат како да се движат поради ефектот на водата.

Водената подлога е одлична бидејќи вашите малечки лежат на стомак и со тоа ги развиваат мускулите на вратот, грбот, рацете и нозете. 

Едноставно надворешниот прстен наполнете го со воздух, додека внатрешниот со вода и забавата може да започне.

Водата со која ја полните подлогата не смее да биде потопла од 45ºС.

Димензија: 69х50х8см

Производот се препорачува за деца над 6 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: podloga, voda
Водена подлога за играње Прекрасна водена подлога за игра на вашите малечки! Супер забава со животни кои изгледаат како да се движат поради ефектот на водата. Водената подлога е одлична бидејќи вашите малечки лежат на стомак и со тоа ги развиваат мускулите на вратот, грбот, рацете и нозете.  Едноставно надворешниот прстен наполнете го со воздух, додека внатрешниот со вода и забавата може да започне. Водата со кој.. Category: Product #: 5041 Regular price: 390 ден. 390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS