Најново
UV лампа за сушење нокти
  • UV лампа за сушење нокти

UV лампа за сушење нокти

650 ден.
Шифра на производ: 36533
Достапност: На залиха
Количина:

Совршено решение за прекрасен маникир и педикир.

  • елегантен дизајн
  • безбедна и лесна за употреба
  • моќност 36W

Димензија на производот: 19х16,5х6,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UV лампа за сушење нокти Совршено решение за прекрасен маникир и педикир. елегантен дизајн безбедна и лесна за употреба моќност 36W Димензија на производот: 19х16,5х6,5см. .. Category: Product #: 36533 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS