Најново
Target ранец
  • Target ранец
  • Target ранец

Target ранец

850 ден.
Шифра на производ: 19800
Достапност: На залиха
Количина:

Target ранец

  • димензија: висина 45см, должина 32см, ширина 16см
  • материјал: полиестер
  • материјалот ја одбива водата и штити од влага
  • 2 прегради
  • анатомски обликувани нараменици

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: таргет, ranec
Target ранец Target ранец димензија: висина 45см, должина 32см, ширина 16см материјал: полиестер материјалот ја одбива водата и штити од влага 2 прегради анатомски обликувани нараменици .. Category: Product #: 19800 Regular price: 850 ден. 850
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS