Најново
Target - Анатомски ранец со 2 лица
 • Target - Анатомски ранец со 2 лица
 • Target - Анатомски ранец со 2 лица
 • Target - Анатомски ранец со 2 лица

Target - Анатомски ранец со 2 лица

3.390 ден.
Шифра на производ: 26232
Достапност: На залиха
Количина:

Target анатомски ранец со 2 лица. Едноставно заменете го предниот дел, и ќе добиете нов изглед на ранецот!

 • супер лесен 850г
 • 3 прегради 
 • димензија: висина 42см, должина 33см, ширина 18см
 • материјал: полиестер 600D
 • материјалот ја одбива водата и штити од влага
 • ергономски обликуван делот на грбот кој овозможува проток на воздухот - Anatomic Air System
 • анатомски обликувани нараменици
 • додатно подесување на наремениците кое го прати растот на детето
 • појачано дно 
 • видлив во ноќта - рефлектирачки траки странично на ранецот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: ranec, таргет
Target - Анатомски ранец со 2 лица Target анатомски ранец со 2 лица. Едноставно заменете го предниот дел, и ќе добиете нов изглед на ранецот! супер лесен 850г 3 прегради  димензија: висина 42см, должина 33см, ширина 18см материјал: полиестер 600D материјалот ја одбива водата и штити од влага ергономски обликуван делот на грбот кој овозможува проток на воздухот - Anatomic Air System анатомски обликувани нараменици .. Category: Product #: 26232 Regular price: 3.390 ден. 3.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS