Најново
Target - анатомски ранец мал
  • Target - анатомски ранец мал
  • Target - анатомски ранец мал

Target - анатомски ранец мал

1.790 ден.
Шифра на производ: 27955/1
Достапност: На залиха
Количина:

Target анатомски ранец мал, совршен за градинка.

  • 2 прегради
  • странични џебови
  • димензија: висина 34см, должина 28см, ширина 11см
  • материјал: полиестер
  • материјалот ја одбива водата и штити од влага

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: target, ranec, gradinka
Target - анатомски ранец мал Target анатомски ранец мал, совршен за градинка. 2 прегради странични џебови димензија: висина 34см, должина 28см, ширина 11см материјал: полиестер материјалот ја одбива водата и штити од влага .. Category: Product #: 27955/1 Regular price: 1.790 ден. 1.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS