Најново
Target 2во1 - анатомски ранец
 • Target 2во1 - анатомски ранец
 • Target 2во1 - анатомски ранец
 • Target 2во1 - анатомски ранец

Target 2во1 - анатомски ранец

2.150 ден.
Шифра на производ: 21292
Достапност: На залиха
Количина:

Target 2во1 анатомски ранец, практичен ранец кој се состои од два ранци кој лесно се спојува во еден.

 • материјал: полиестер
 • материјалот ја одбива водата и штити од влага
 • анатомски обликувани нараменици
 • видлив во ноќта - рефлектирачки траки 
 • димензија на помалиот ранец: висина 43см, должина 30см, ширина 6см
 • димензија на поголемиот ранец: висина 48см, должина 33см, ширина 19см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: таргет, ranec
Target 2во1 - анатомски ранец Target 2во1 анатомски ранец, практичен ранец кој се состои од два ранци кој лесно се спојува во еден. материјал: полиестер материјалот ја одбива водата и штити од влага анатомски обликувани нараменици видлив во ноќта - рефлектирачки траки  димензија на помалиот ранец: висина 43см, должина 30см, ширина 6см димензија на поголемиот ранец: висина 48см, должина 33см, ширина 19см .. Category: Product #: 21292 Regular price: 2.150 ден. 2.150
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS