Најново
Тротинет

Тротинет

1.390 ден.
Шифра на производ: 1710
Достапност: На залиха
Количина:

Супер квалитетен тротинет. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај.

Подлогата е широка 13см, со кочница на задните две тркала, тркалата се силиконски и светат при вртење.

  • минимална висина 65см
  • максимална висина: 87см
  • тротинетот се препорачува за деца над 5 години.
  • максимална тежина до 50 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: trotinet, skuter
Тротинет Супер квалитетен тротинет. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај. Подлогата е широка 13см, со кочница на задните две тркала, тркалата се силиконски и светат при вртење. минимална висина 65см максимална висина: 87см тротинетот се препорачува за деца над 5 години. максимална тежина до 50 кг. .. Category: Product #: 1710 Regular price: 1.390 ден. 1.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS