Најново
Торба за пазарење
  • Торба за пазарење
  • Торба за пазарење
  • Торба за пазарење

Торба за пазарење

250 ден.
Шифра на производ: 5288
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Практична торба за пазарење која се собира во мала пластична футрола(механички со вртење) со мини клип што може да се прикачи на ташна.

Состав на торбата: 100% полиестер.

Димензија на торбата: 33х40х10см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: torba, pazarenje
Торба за пазарење Практична торба за пазарење која се собира во мала пластична футрола(механички со вртење) со мини клип што може да се прикачи на ташна. Состав на торбата: 100% полиестер. Димензија на торбата: 33х40х10см. .. Category: Product #: 5288 Regular price: 250 ден. 250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS