Најново
Тобоган 180см
  • Тобоган 180см
  • Тобоган 180см

Тобоган 180см

3.390 ден.
Шифра на производ: 6399
Достапност: На залиха
Количина:

Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини.

  • делот за спуштање е со должина од 180см
  • димензија на тобоганот: 189х85х114см
  • максимална тежина до 50кг
  • можност за приклучок на црево за додатна забава
  • производот е наменет за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тобоган 180см Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини. делот за спуштање е со должина од 180см димензија на тобоганот: 189х85х114см максимална тежина до 50кг можност за приклучок на црево за додатна забава производот е наменет за деца над 3 години. .. Category: Product #: 6399 Regular price: 3.390 ден. 3.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS